146788723       spzaczarnie@wp.pl

 
         

 

 

Strona główna     |      Dyrekcja     |     Uczniowie     |     Rodzice      |     Dokumentacja      |     Aktualności     |     Kontakt

     
    Sukcesy      
   
 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz leczenia i rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych / dla: DIAKONI MIŁOSIERDZIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE DIECEZJI TARNOWSKIEJ/

I miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu – Szkolne Koło CARITAS zebrało587 kg plastikowych nakrętek 

Opiekunowie: Teresa Czosnyka, Ks. Robert Filipowicz

 

  • XXVI Przegląd Kolęd i Pastorałek Polskich, Śmigno2016
     

I miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu
Solistka:    Marlena Madej, kl.IV           
Zespół:     Jagoda Wróbel kl. IIa, 
Agnieszka Kwapniewska kl. IIa, 
Mateusz Kocoł kl. IIa, 
Aleksandra Kiełbasa kl. III, 
Aleksandra Kocoł kl. III, 
Natalia Pacher kl. III, 
Adrianna Szostak kl. III, 
Aleksandra Wardzała kl. III

Opiekun: Dariusz Augustyn

  • Multimedialny Konkurs o Wyspach Brytyjskich w Krakowie 
     

I miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu
Zespół: W. Bania, D. Klich, P. Madej – kl.VI

III miejsce: Dominik Klich, kl. VI
IV miejsce: Przemysław Madej, kl. VI

Opiekun: Monika Sutkowska

  • Konkurs Szkolny Rodzinne Szopki Bożonarodzeniowe

I miejsce:    Dariusz Cichoń, kl. IIb
II miejsce:     Aleksandra i Karolina Wardzała, kl. III i IIa
III miejsce: Sylwester Starzec, kl. II G
III miejsce: Piotr i Mikołaj Stano kl. V i II G
III miejsce: Wiktor Łuszcz, kl. IIa

Wyróżnienia:

Nikola Stadnicka, kl.I
Paulina Lisiak, kl. V
Karol Martyna, Oliwia Szegda, kl. I i VI
Maciej Niepsuj, kl. VI
Kacper i Jakub Kamykowski, kl. III i V
Maryna i Daria Szczurek, kl. IV i II A G
Aleksandra i Rafał Gaweł, kl. I i IV
Oskar i Klaudiusz Jachym, kl. VI i II G
Kinga i Anna Paprocka, kl. I i II G
Agnieszka Kwapniewska, kl. II a
Kamil Gondek, kl. V

 

  • Małopolski Konkurs  SZKOŁA PROMUJĄCA ZALECENIA EUROPEJSKIEGO KODEKSU WALKI Z RAKIEM

III miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu

Opiekun: Bożena Kawa

  • GMINNY TURNIEJ SZACHOWY CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów

I miejsce:    Marek Dawid, kl. III

Kategoria:   Dziewczęta kl. IV-VI


I miejsce:    Libirt Sara,  kl. VI
II miejsce:     Kawalec Aleksandra,  kl. VI    

Kategoria Chłopcy kl. IV-VI


II miejsce:     Szypułka Dawid,  kl. V

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • V Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej dla szkół podstawowych województwa małopolskiego i świętokrzyskiego - Miechów 2015

Wyróżnienie: Marlena Madej, kl. IV

Opiekunowie: Monika Sutkowska, Dariusz Augustyn

 

  • XIV Gminny Konkurs Plastyczny ZIELONA TRAWA, BŁĘKITNE NIEBO, CZYSTE POWIETRZE pod hasłem: „O czym ptaszek śpiewa…” – inspiracja utworem Marii Konopnickiej

Kategoria klas I-III
II miejsce:   Karolina Wardzała, SP Zaczarnie
Wyróżnienie: Wiktoria Kużdżał SP Zaczarnie

Kategoria klas IV-VI
III miejsce:  Martyna Stelmach, SP Zaczarnie

Organizatorzy: Teresa Czosnyka, Jolanta Wróblewska, Iwona Skicka

 

  • Konkursy w ramach akcji: ODBLASKOWA SZKOŁA

    Klasy I-III Szkolny Konkurs Plastyczny NOŚ ODBLASKI - BĄDŹ BEZPIECZNY

I miejsce:   Karolina Wardzała, kl. IIa
II miejsce:  Martyna Książek, kl. I 
Wiktoria Kużdzał, kl. IIb
III miejsce: Adrianna Szostak, kl. III

Wyróżnienia: 
Wiktor Łuszcz kl. IIa
Amelia Gumola kl. IIb
Aleksandra Kocoł kl. III



Klasy IV-VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Ruchy Drogowym


I miejsce:    Marlena Madej kl. IV 
II miejsce:  Dominik Klich,kl. VI, i Julia Brożek 
III miejsce: Magdalena Łakoma 

Opiekun: Iwona Skicka, Agata Janiszewska-Opiła

 

  • Konkurs Szkolny: ŚWIAT JEST PIĘKNY, GDY JESTEŚMY RAZEM konkurs na pracę plastyczną, prezentację multimedialną
    lub filmik promujący rodzinne aktywne spędzanie czasu wolnego:

I miejsce:   Martyna Stelmach, kl.V /praca plastyczna/
II miejsce:  Nikodem Juza, kl.V /prezentacja multimedialna/
Dawid Szawica, kl.V /praca pisemna/
III miejsce: Aleksandra Gaweł, kl. IV /praca plastyczna/
Natalia Wytrwał, kl. VI /film/

Opiekun: Bożena Kawa

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Gminny Turniej Szachowy:

I miejsce – Aleksandra Kawalec, kl. V
II miejsce – Sara Libirt, kl. V
III miejsce - Weronika Galus, kl.VI
III miejsce – Dawid Marek, kl. II

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Małopolski Konkurs Plastyczny Bezpieczna droga do szkoły:

I miejsce - Mateusz Kocoł, kl. Ia

Opiekun: Danuta Świątek

 

  • X Gminny Konkurs Papieski: II miejsce

wiedza: Kacper Papuga, Patrycja Paprocka, Weronika Galus – kl.VI,

Opiekun: Justyna Plebanek

praca plastyczna: Natalia Witek kl. VI, Aleksandra Chrzanowska kl. VI, Patrycja Paprocka kl.VI, Oliwia Szczerba kl. VI,

Opiekun Ewa Kuta,

śpiew: Marlena Madej kl. III, Magdalena Łakoma kl. III, Jakub Chrzanowski kl. IV, Aleksandra Chrzanowska kl. VI, Weronika Galus kl.VI, Natalia Cygan kl. VI, Jakub Marszałek kl. VI, Oliwia Szczerba kl. VI, Gabriela Grela kl. VI,

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Konkurs na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową organizowany we współpracy z Parafią i Radą Rodziców:

II miejsce – Sara Libirt, kl. V
III miejsce – Dawid Szawica, kl. IV

Opiekun, Organizator: Edward Nytko, Marian Brożek, ks. Robert Filipowicz

 

  • Konkurs Plastyczny Eko Święta

wyróżnienie -  Radosław Gumola, kl. IV

Opiekun: Ewa Kuta

 

  • V Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska:

II miejsce  w eliminacjach gminnych w kategorii 12-13 lat dziewcząt 
III miejsce  w eliminacjach gminnych w kategorii 12-13 lat chłopców
III miejsce  w eliminacjach gminnych w kategorii 10-11 lat dziewcząt

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • XXV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Polskich:

I miejsce oraz wyróżnienie specjalne – Marlena Madej, kl. III
I miejsce zespołowo: Marlena Madej kl. III, Wiktoria Giża kl. III, Julia Giża kl. III, Julia Kiełbasa kl. III, Magdalena Łakoma kl. III, Adrianna Szostak kl. II, Aleksandra Wardzała kl. II

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej:

III miejsce – Kacper Papuga, kl. VI

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • Małopolski Konkurs Tematyczny  KO  Wielcy Polacy – wybitni generałowie

Udział w eliminacjach rejonowych:  Aleksandra Chrzanowska kl. VI, Jakub Marszałek kl. VI, Kacper Papuga kl. VI,  Weronika  Galus kl.VI

Opiekunowie: Katarzyna Hobler, Ewa Kuta

 

  • XV Gminny Konkurs Czytelniczy:

II miejsce – Julia Kiełbasa, kl. III
II miejsce zespołowo: Julia Kiełbasa, Marlena Madej, Magdalena Łakoma, kl. III

Opiekun: Barbara Ziaja

 

  • Gminny Konkurs Plastyczny Kiedy dzwonię po straż pożarną

wyróżnienie – Martyna Szczurek, kl.III

 

  • Konkurs Literacki PTG Sokół - Świat Pracy W zdrowym ciele zdrowy duch:

wyróżnienie – Weronika Galus, kl. VI, za pracę Wspomnienia związane z tradycjami sportowymi na terenie Tarnowa i regionu tarnowskiego

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • Gminny Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce  - Aleksandra Chrzanowska, kl. VI
III miejsce – Kacper Papuga, kl. VI

Opiekun: Monika Pałucka

 

  • Konkurs na rodzinną palmę wielkanocną organizowany we współpracy z Parafią i Radą Rodziców:

III miejsce – Kacper Flis, kl. Ib
III miejsce – Julia Brożek

Opiekun, Organizator:  Ewa Kuta, Marian Brożek, ks. Robert Filipowicz

 

  • VII Gminny Turniej Wiedzy Mitologicznej:

I miejsce – Jakub Marszałek, kl. VI

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • III Konkursu Poetycki Barwy Ojczyste pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego, Wójta Gminy Lisia Góra Arkadiusza Mikuły oraz Stowarzyszenia Pawęzów Razem:

I miejsce oraz wyróżnienie specjalne - Natalia Wytrwał, kl. V

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • XIII Gminny Turniej Ekologiczny:

II miejsce zespół: Przemysław Janiszewski kl. VI, Kacper Papuga kl. VI, Przemysław Madej, kl. VI

Opiekun: Bożena Kawa

 

  • Gminny Turniej Piłki Halowej:


II miejsce - dziewczęta
III miejsce – chłopcy

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców:


II miejsce – zespół,

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
     
     
     
     
     
     
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Patron

Historia szkoły

Grono pedagogiczne

Pedagog szkolny

Absolwenci

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

 

Cyfrowa szkoła

Szkoła promująca zdrowie

     © Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu. Website designed by Małgorzata Stolarz