15 stycznia 2018 r.

„Wspólnie pomóżmy zbudować studnie”

Wyniki Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Grudniowe akcje wolontariatu
          W bożonarodzeniowym nastroju

15 stycznia zakończyła się akcja „Makulatura na Misyjne Studnie”. Dzięki środkom pozyskanym ze sprzedaży makulatury w 2017 r. wybudowano dwie studnie głębinowe w wioskach Sekia Mote oraz Modale w Republice Środkowoafrykańskiej. Dochód z obecnej zbiórki przeznaczony zostanie na budowę studni w Ugandzie, Czadzie oraz Kamerunie. Wparcie akcji w naszej szkole i parafii przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli i całej parafii w Zaczarniu udało się zebrać ogromną ilość makulatury. Dla uczniów, którzy przynieśli najwięcej makulatury przewidziane są drobne upominki. Wszystkim, którzy włączyli się w akcję, serdecznie dziękujemy .