10 stycznia 2018 r.

Wyniki Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Grudniowe akcje wolontariatu
          W bożonarodzeniowym nastroju

Uczniowie gimnazjum biorący udział w projekcje „Przyszły przedsiębiorca z gminy Lisia Góra” wzięli w ramach projektu udział w wycieczce informacyjnej. W czasie wycieczki gimnazjaliści poznali funkcjonowanie Narodowego Banku Polskiego, zapoznali się z zabezpieczeniami na banknotach, obejrzeli również monety kolekcjonerskie wydane przez NBP. Uczniowie dowiedzieli się, co należy uczynić ze zniszczonymi banknotami, poznali zasady zwrotów banknotów. Wszyscy uczestnicy wyjazdu zostali obdarowani plakietkami informacyjnymi o prawidłowym zabezpieczeniu banknotów.