Grudniowe akcje wolontariatu

Wyniki Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Szkolne Koło Caritas dla chorych
          Klasa VI w Muzeum Wincentego Witosa

Grudzień to szczególnie pracowity czas dla wolontariuszy. Młodzież z oddziałów gimnazjalnych wraz z kolegami z młodszych klas szkoły podstawowej przygotowała kartki świąteczne oraz prezenciki ze słodkimi, własnoręcznie przygotowanymi, ciasteczkami i pierniczkami. Te świąteczne niespodzianki rozdaliśmy wraz z życzeniami chorym w Hospicjum im. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej, osobom starszym i samotnym z Domu Pomocy w Dąbrowie Tarnowskiej, Rodzinnego Domu Pomocy „Pogodna Jesień” w Lisiej Górze oraz niepełnosprawnym podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Lisiej Górze. Odpowiedzieliśmy także na apel Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach i przygotowaliśmy kartki świąteczne wraz życzeniami dla więźniów. Cała społeczność szkolna włączyła się również w organizację świątecznych paczek upominkowych dla rodzin w terenu naszej gminy.