8-9 grudnia 2017 r.

Zabawa i rywalizacja podczas „Nocy w szkole”

Klasy pierwsze na koncercie Majki Jeżowskiej

Wycieczka do Warszawy
          Święty Mikołaj w naszej szkole

Już po raz kolejny w naszej szkole odbyła się niecodzienna impreza zorganizowana dla chętnych uczniów. Opiekunkami tego wydarzenia były panie: Agata Bazuła, Ewa Kuta
i Katarzyna Maślanka.

W piątek o godz. 19.00 stawili się wszyscy zainteresowani, wyposażeni w śpiwory, wygodne dresy i piżamy oraz ulubione poduszki i maskotki, aby spędzić noc na grach i zabawach. Na początku przygotowali salę do spania, a później wspólnie zjedli kolację. Po tym, jak wszyscy nabrali sił, 2 drużyny - „Czerwonych” i „Zielonych” przystąpiły, po kolei, do gry terenowej zorganizowanej w różnych zakamarkach budynku szkoły. Musieli sobie poradzić z odnajdywaniem kopert z wskazówkami, odgadywaniem zagadek czy rozwiązywaniem rebusów. Wygrała drużyna, która miała lepszy czas i szybciej dotarła do celu gry, czyli biblioteki szkolnej. Okazało się, że lepsi byli „Czerwoni”, którzy w nagrodę otrzymali weksle z dodatkowymi przywilejami uczniowskimi. W tym samym czasie uczniowie tworzyli papierowe choinki, które ozdabiali według swojego uznania. Kolejny punkt programu stanowiły wspólne tańce do znanych przebojów. Zmęczeni i pełni wrażeń uczestnicy późną nocą trafili do swoich śpiworów i na „wygodne” materace, aby oglądać wybrane przez siebie filmy.

Trudno było niektórym zasnąć po tylu emocjach. Pobudka niestety odbyła się o godz. 7.00. Po uprzątnięciu sali uczestnicy imprezy udali się do domów. Kolejne takie wydarzenie przeszło do historii, ale na pewno nie jest ono ostatnie, gdyż uczniowie bardzo upodobali sobie taki sposób spędzania wolnego czasu.