6 grudnia 2017 r.

Święty Mikołaj w naszej szkole

Szkolny Dzień Życzliwości
          Jubileusz 60-lecia Muzeum

6 grudnia 2017 r. uczniowie z klas pierwszych wraz ze swoimi wychowawczyniami uczestniczyli w koncercie „Majka Jeżowska mikołajkowo”,  który odbył się na hali widowiskowo - sportowej przy ul. Gumniskiej w Tarnowie. Wokalistka zaśpiewała wiele piosenek,  między innymi: A ja wolę moją mamę, Wszystkie dzieci nasze są, Kolorowe dzieci,  Kochany Panie Mikołaju. Wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafiła porwać do zabawy wszystkich zgromadzonych, nie tylko dzieci. Nasza grupa została dostrzeżona przez artystkę- spodobał jej się nasz taniec  oraz wygląd i  w nagrodę otrzymaliśmy plakat z dedykacją i autografem piosenkarki.