Listopad 2017 r.

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater baśni”

Nocna przygoda klasy IVa

Sukces uczennicy klasy drugiej
          Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia ...

W listopadzie uczniowie klas IV uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych, na których przypominali sobie, jak piękny jest świat baśni i bajek. Utrwalali wiadomości o bohaterach i autorach baśni oraz jej cechach charakterystycznych. Nie brakowało zabaw, krzyżówek i zagadek, w których trzeba było wykazać się znajomością tytułów, bohaterów oraz fragmentów baśni i bajek.

Lekcje zakończyły się ogłoszeniem konkursu plastycznego. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić ulubionego baśniowego bohatera.

Prace, które wpłynęły, oceniało 11 nauczycieli. Po podliczeniu punktów ustalono zwycięzców:

I miejsce: Agata Łuszcz IVa

II miejsce: Oliwia Szlachta IVb

III miejsce: Julia Myjkowska IVb

Wyróżnienie: Zuzanna Kańka IVa oraz Dariusz Cichoń IVb

Autorzy najładniejszych prac otrzymali drobne upominki i słodycze. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a zwycięzcom gratuluję.