10 listopada 2017 r.

Sukces uczennicy klasy drugiej Martynki Kapustki

Dzień Placków Ziemniaczanych

Spotkanie z Panią Ispektor z OTOZ Animals
          Sukces Weroniki Galus w konkursie ...

Konkurs Plastyczny na plakat 11 Listopada Narodowe Święto Niepodległości (Tarnów Pierwszy Niepodległy) zorganizowany przez  Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie został już rozstrzygnięty. Uczennica naszej szkoły, Martynka Kapustka z klasy drugiej, zajęła w nim III miejsce. Wykonała przepiękną pracę, łącząc różne techniki plastyczne i tym zdobyła uznanie komisji konkursowej. Nadmienić należy, że na konkurs wpłynęło 81 prac z Tarnowa i okolic. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do brania udziału w kolejnych konkursach.

Tekst: Monika Starzyk