11 listopada 2017 r.

Zakończenie projektu „Galopem do sukcesu – lekcje jazdy konnej”

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Dzień Placków Ziemniaczanych
          Spotkanie z Panią Ispektor z OTOZ Animals

Uczniowie naszej szkoły uczestniczący w projekcie „Galopem do sukcesu – lekcje jazdy konnej” finansowanym z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, a realizowanym przez stowarzyszenie „Nasza Gmina Lisia Góra”, zakończyli naukę jazdy konnej. Treningi odbywały się w Starych Żukowicach w ośrodku jazdy konnej Furioso i trwały przez 3 miesiące. Każdy uczestnik miał do wykorzystania 18 godzin lekcji jazdy konnej. Zajęcia w Furioso odbywały się w czasie wolnym od lekcji. Uczniowie, oprócz nauki jazdy konnej pod okiem instruktorów, mieli zapewniony transport oraz opiekę. Udział w projekcie wzięło 80 dzieci ze szkół podstawowych z klas IV-VI z terenu naszej gminy.

Zakończenie projektu miało miejsce podczas uroczystej gali z okazji Święta Niepodległości, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności jeździeckie przed szerokim audytorium, zaproszonymi rodzicami i władzami gminy.

Każdy uczestnik otrzymał z rąk Pana Wójta Arkadiusza Mikuły pamiątkowy medal oraz dyplom. Nie zabrakło gorących napojów, kiełbasek i żołnierskiej grochówki, a także dmuchanego zamku…

KOLEJNA GALERIA >>>