Zbiórka darów świątecznych dla Rodaków na Kresach oraz dla osób bezdomnych

Akcja zbiórki makulatury

Dzień Postaci z Bajek

Dzień Papieski

Jak co roku nasza szkoła przyłącza się wraz ze Szkołą Podstawową w Starych Żukowicach, Stowarzyszeniem Malta Służba Medyczna oddział w Tarnowie oraz Towarzystwem Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich do udziału w zbiórce darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą. Na Kresach żyje wielu naszych Rodaków, którzy w czasie Świąt Bożego Narodzenia czekają na prezent z Ojczyzny. To bardzo ważna chwila w roku, kiedy łączą się ludzie, których rozdzieliła historia. Będzie to nie tylko mikołajkowy i świąteczny upominek, ale również wyraz pamięci o tych, którzy nie z własnego wyboru muszą żyć poza granicami swojej Ojczyzny. Zbieramy m. in. żywność długoterminową, słodycze, przybory szkolne, środki opatrunkowe, pampersy, pościel, środki czystości. W czasie tej akcji będziemy również zbierać żywność i środki higieniczne dla potrzebujących mieszkańców Zaczarnia.

Serdecznie prosimy o wsparcie

Wolontariat Szkolny