10 listopada 2017 r.

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Dzień Placków Ziemniaczanych

Spotkanie z Panią Ispektor z OTOZ Animals
          Sukces Weroniki Galus w konkursie ...

W naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W krótkim przedstawieniu została ukazana dramatyczna historia naszego pięknego kraju, który pozostawał 123 lata w niewoli zaborców: Austrii, Rosji i Prus. To święto przypomina nam jak kruche są wolność i niepodległość, a także to, że trzeba o nie dbać, aby znów ich nie utracić.

Przekazywane w akademii treści były przeplatane pieśniami patriotycznymi w wykonaniu chóru szkolnego oraz laureata „Małopolskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych” - Jakuba Marszałka.