Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. zakończył się kolejny rok szkolny. Po dziesięciu miesiącach nauki i pracy rozpoczęły się zasłużone wakacje. Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań oraz pożegnań.

Na apelu zostali nagrodzeni uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem oraz wysoką frekwencją. Uczniowie klas trzecich otrzymali dyplomy ukończenia etapu edukacji wczesnoszkolnej oraz pożegnali się ze swoimi wychowawczyniami. Na zakończenie wręczono nagrody laureatom i uczestnikom konkursów gminnych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas trzecich, którzy wprowadzili wszystkich w jeszcze bardziej pozytywny nastrój.

Podczas apelu pani Wicedyrektor Bożena Kawa złożyła podziękowania rodzicom, sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszej szkole oraz służyli swoim czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom

życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku!