W królewskim mieście

13 czerwca uczniowie klasy VI wybrali się, wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Hobler oraz p. Iwoną Skicką, na wycieczkę do Krakowa.

Pierwszym punktem programu był GOjump Park Trampolin. Ogromne pokłady energii nie zostały do końca wyczerpane na trampolinach i w basenach z gąbkami dlatego mogliśmy udać się na dalszy podbój królewskiego miasta. Krakowski Rynek Główny,  Sukiennice, Kościół Mariacki, Pomnik Adama Mickiewicza to najbardziej znane zabytki Krakowa, które mogliśmy podziwiać na własne oczy. Następnie urokliwymi uliczkami stolicy Małopolski udaliśmy się na Wawel, by zwiedzić komnaty królewskie i smoczą jamę. Na Wzgórzu Wawelskim mieliśmy miłą niespodziankę…  Spotkaliśmy naszych młodszych kolegów ze szkoły, którzy byli na wycieczce po I Komunii Świętej.
Miło spędzony czas w królewskim mieście na długo pozostanie w naszych wspomnieniach…