Sukcesy

ROK SZKOLNY 2015/2016

  • Zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz leczenia i rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych / dla: DIAKONI MIŁOSIERDZIA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE DIECEZJI TARNOWSKIEJ/

I miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu – Szkolne Koło CARITAS zebrało587 kg plastikowych nakrętek

Opiekunowie: Teresa Czosnyka, Ks. Robert Filipowicz

 

  • XXVI Przegląd Kolęd i Pastorałek Polskich, Śmigno2016

I miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu
Solistka:    Marlena Madej, kl.IV           
Zespół:     Jagoda Wróbel kl. IIa,
Agnieszka Kwapniewska kl. IIa,
Mateusz Kocoł kl. IIa,
Aleksandra Kiełbasa kl. III,
Aleksandra Kocoł kl. III,
Natalia Pacher kl. III,
Adrianna Szostak kl. III,
Aleksandra Wardzała kl. III

Opiekun: Dariusz Augustyn

  • Multimedialny Konkurs o Wyspach Brytyjskich w Krakowie

I miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu
Zespół: W. Bania, D. Klich, P. Madej – kl.VI

III miejsce: Dominik Klich, kl. VI
IV miejsce: Przemysław Madej, kl. VI

Opiekun: Monika Sutkowska

  • Konkurs Szkolny Rodzinne Szopki Bożonarodzeniowe

I miejsce:    Dariusz Cichoń, kl. IIb
II miejsce:     Aleksandra i Karolina Wardzała, kl. III i IIa
III miejsce: Sylwester Starzec, kl. II G
III miejsce: Piotr i Mikołaj Stano kl. V i II G
III miejsce: Wiktor Łuszcz, kl. IIa

Wyróżnienia:

Nikola Stadnicka, kl.I
Paulina Lisiak, kl. V
Karol Martyna, Oliwia Szegda, kl. I i VI
Maciej Niepsuj, kl. VI
Kacper i Jakub Kamykowski, kl. III i V
Maryna i Daria Szczurek, kl. IV i II A G
Aleksandra i Rafał Gaweł, kl. I i IV
Oskar i Klaudiusz Jachym, kl. VI i II G
Kinga i Anna Paprocka, kl. I i II G
Agnieszka Kwapniewska, kl. II a
Kamil Gondek, kl. V

  • Małopolski Konkurs  SZKOŁA PROMUJĄCA ZALECENIA EUROPEJSKIEGO KODEKSU WALKI Z RAKIEM

III miejsce: Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu

Opiekun: Bożena Kawa

  • GMINNY TURNIEJ SZACHOWY CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów

I miejsce:    Marek Dawid, kl. III

Kategoria:   Dziewczęta kl. IV-VI


I miejsce:    Libirt Sara,  kl. VI
II miejsce:     Kawalec Aleksandra,  kl. VI   

Kategoria Chłopcy kl. IV-VI


II miejsce:     Szypułka Dawid,  kl. V

Opiekun: Dariusz Augustyn

  • V Małopolski Konkurs Piosenki Angielskiej dla szkół podstawowych województwa małopolskiego i świętokrzyskiego - Miechów 2015

Wyróżnienie: Marlena Madej, kl. IV

Opiekunowie: Monika Sutkowska, Dariusz Augustyn

 

  • XIV Gminny Konkurs Plastyczny ZIELONA TRAWA, BŁĘKITNE NIEBO, CZYSTE POWIETRZE pod hasłem: „O czym ptaszek śpiewa…” – inspiracja utworem Marii Konopnickiej

Kategoria klas I-III
II miejsce:   Karolina Wardzała, SP Zaczarnie
Wyróżnienie: Wiktoria Kużdżał SP Zaczarnie

Kategoria klas IV-VI
III miejsce:  Martyna Stelmach, SP Zaczarnie

Organizatorzy: Teresa Czosnyka, Jolanta Wróblewska, Iwona Skicka

 

  • Konkursy w ramach akcji: ODBLASKOWA SZKOŁA

    Klasy I-III Szkolny Konkurs Plastyczny NOŚ ODBLASKI - BĄDŹ BEZPIECZNY

I miejsce:   Karolina Wardzała, kl. IIa
II miejsce:  Martyna Książek, kl. I
Wiktoria Kużdzał, kl. IIb
III miejsce: Adrianna Szostak, kl. III

Wyróżnienia:
Wiktor Łuszcz kl. IIa
Amelia Gumola kl. IIb
Aleksandra Kocoł kl. III



Klasy IV-VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Ruchy Drogowym


I miejsce:    Marlena Madej kl. IV
II miejsce:  Dominik Klich,kl. VI, i Julia Brożek
III miejsce: Magdalena Łakoma

Opiekun: Iwona Skicka, Agata Janiszewska-Opiła

  • Konkurs Szkolny: ŚWIAT JEST PIĘKNY, GDY JESTEŚMY RAZEM konkurs na pracę plastyczną, prezentację multimedialną
    lub filmik promujący rodzinne aktywne spędzanie czasu wolnego:

I miejsce:   Martyna Stelmach, kl.V /praca plastyczna/
II miejsce:  Nikodem Juza, kl.V /prezentacja multimedialna/
Dawid Szawica, kl.V /praca pisemna/
III miejsce: Aleksandra Gaweł, kl. IV /praca plastyczna/
Natalia Wytrwał, kl. VI /film/

Opiekun: Bożena Kawa

ROK SZKOLNY 2014/2015

  • Gminny Turniej Szachowy:

I miejsce – Aleksandra Kawalec, kl. V
II miejsce – Sara Libirt, kl. V
III miejsce - Weronika Galus, kl.VI
III miejsce – Dawid Marek, kl. II

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Małopolski Konkurs Plastyczny Bezpieczna droga do szkoły:

I miejsce - Mateusz Kocoł, kl. Ia

Opiekun: Danuta Świątek

 

  • X Gminny Konkurs Papieski: II miejsce

wiedza: Kacper Papuga, Patrycja Paprocka, Weronika Galus – kl.VI,

Opiekun: Justyna Plebanek

praca plastyczna: Natalia Witek kl. VI, Aleksandra Chrzanowska kl. VI, Patrycja Paprocka kl.VI, Oliwia Szczerba kl. VI,

Opiekun Ewa Kuta,

śpiew: Marlena Madej kl. III, Magdalena Łakoma kl. III, Jakub Chrzanowski kl. IV, Aleksandra Chrzanowska kl. VI, Weronika Galus kl.VI, Natalia Cygan kl. VI, Jakub Marszałek kl. VI, Oliwia Szczerba kl. VI, Gabriela Grela kl. VI,

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Konkurs na Rodzinną Szopkę Bożonarodzeniową organizowany we współpracy z Parafią i Radą Rodziców:

II miejsce – Sara Libirt, kl. V
III miejsce – Dawid Szawica, kl. IV

Opiekun, Organizator: Edward Nytko, Marian Brożek, ks. Robert Filipowicz

 

  • Konkurs Plastyczny Eko Święta

wyróżnienie -  Radosław Gumola, kl. IV

Opiekun: Ewa Kuta

 

  • V Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska:

II miejsce  w eliminacjach gminnych w kategorii 12-13 lat dziewcząt
III miejsce  w eliminacjach gminnych w kategorii 12-13 lat chłopców
III miejsce  w eliminacjach gminnych w kategorii 10-11 lat dziewcząt

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • XXV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Polskich:

I miejsce oraz wyróżnienie specjalne – Marlena Madej, kl. III
I miejsce zespołowo: Marlena Madej kl. III, Wiktoria Giża kl. III, Julia Giża kl. III, Julia Kiełbasa kl. III, Magdalena Łakoma kl. III, Adrianna Szostak kl. II, Aleksandra Wardzała kl. II

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej:

III miejsce – Kacper Papuga, kl. VI

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • Małopolski Konkurs Tematyczny  KO  Wielcy Polacy – wybitni generałowie

Udział w eliminacjach rejonowych:  Aleksandra Chrzanowska kl. VI, Jakub Marszałek kl. VI, Kacper Papuga kl. VI,  Weronika  Galus kl.VI

Opiekunowie: Katarzyna Hobler, Ewa Kuta

 

  • XV Gminny Konkurs Czytelniczy:

II miejsce – Julia Kiełbasa, kl. III
II miejsce zespołowo: Julia Kiełbasa, Marlena Madej, Magdalena Łakoma, kl. III

Opiekun: Barbara Ziaja

 

  • Gminny Konkurs Plastyczny Kiedy dzwonię po straż pożarną

wyróżnienie – Martyna Szczurek, kl.III

 

  • Konkurs Literacki PTG Sokół - Świat Pracy W zdrowym ciele zdrowy duch:

wyróżnienie – Weronika Galus, kl. VI, za pracę Wspomnienia związane z tradycjami sportowymi na terenie Tarnowa i regionu tarnowskiego

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • Gminny Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce  - Aleksandra Chrzanowska, kl. VI
III miejsce – Kacper Papuga, kl. VI

Opiekun: Monika Pałucka

 

  • Konkurs na rodzinną palmę wielkanocną organizowany we współpracy z Parafią i Radą Rodziców:

III miejsce – Kacper Flis, kl. Ib
III miejsce – Julia Brożek

Opiekun, Organizator:  Ewa Kuta, Marian Brożek, ks. Robert Filipowicz

 

  • VII Gminny Turniej Wiedzy Mitologicznej:

I miejsce – Jakub Marszałek, kl. VI

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • III Konkursu Poetycki Barwy Ojczyste pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego, Wójta Gminy Lisia Góra Arkadiusza Mikuły oraz Stowarzyszenia Pawęzów Razem:

I miejsce oraz wyróżnienie specjalne - Natalia Wytrwał, kl. V

Opiekun: Justyna Pabian

 

  • XIII Gminny Turniej Ekologiczny:

II miejsce zespół: Przemysław Janiszewski kl. VI, Kacper Papuga kl. VI, Przemysław Madej, kl. VI

Opiekun: Bożena Kawa

 

  • Gminny Turniej Piłki Halowej:


II miejsce - dziewczęta
III miejsce – chłopcy

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt i Chłopców:


II miejsce – zespół,

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

  • Ogólnopolski Konkurs Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914-1989, 8.05.2014r.

 

Laureat etapu wojewódzkiego – Aleksandra Chrzanowska

Opiekun: Katarzyna Hobler

 

 

  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dotycząc Zbrodni Katyńskiej

 

I miejsce – Daria Szczurek

Opiekun: Ewa Kuta

 

 

  • Gminny Plastyczny Konkurs - „Kiedy dzwonię po straż pożarną” i „ Nie wypalaj suchych traw”, 25.04.2014r.

 

III miejsce - Martyna Szczurek

I miejsce - Jakub Zięba


 

  • Gminny Konkurs Papieski, 11.04.2014r.

 

I miejsce

 

 

  • Konkurs Palm Wielkanocnych, 13.04.2014r.

 

III miejsce – Piotr Czarnik


 

  • XII Gminny Konkurs Języka Angielskiego, 10.04.2014r.

 

III miejsce – Julia Kuta

Opiekun: Monika Pałucka

 

 

  • Wojewódzkie eliminacje do XIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Władysława Broniewskiego, 28.03.2014r.

 

II miejsce – Zuzanna Kozioł

 

Opiekun: Katarzyna Hobler

 

 

  • Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości Polski, etap wojewódzki, 24.03.2014r.

 

Finalista: Jakub Marszałek

Opiekun: Katarzyna Hobler

 

 

  • „Zabytki Tarnowa i okolic w miniaturze”, 14.03.2014r.

I miejsce - Michał Lazarowicz, Patryk Łuszcz oraz Krzysztof Nytko

Opiekun: Katarzyna Hobler

 

  • III Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej, 27.02.2014r.

 

I miejsce – Zuzanna Kozioł

Opiekun: Katarzyna Hobler

 

 

  • Gminne Zawody mini piłki koszykowej chłopców, ­­­

 

I miejsce

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

 

  • IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska, kategoria: dziewczęta 10-11 lat,

 

I miejsce – eliminacje gminne
III miejsce – II etap

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

 

  • IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska, kategoria: chłopcy 12-13 lat,

 

I miejsce – eliminacje gminne
III miejsce – II etap

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

 

  • Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości Polski, etap rejonowy Tarnów /SP 5/, 27.01.2014r.,

 

udział: Aleksandra Chrzanowska / kl. V/, Weronika Galus / kl. V/, Jakub Marszałek /kl.V/, Katarzyna Bania /kl. VI/, Patryk Grela /kl.VI/

Opiekun: Katarzyna Hobler

 

 

  • XVIII Regionalny Konkurs Kolęd w Żabnie /GCK/, 21.01.2014r.,

 

III miejsce - Jakub Marszałek, kl. V

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

 

  • XXIV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Polskich, 17.01.2014r.,

 

I miejsce ind. - Jakub Marszałek, kl. V
I miejsce zespołowo: Aleksandra Kiełbasa /kl. I /, Adrianna Szostak /kl. I/, Aleksandra Kocoł /kl. I/, Aleksandra Wardzała /kl. I/, Marlena Madej /kl. II/, Julia Kiełbasa /kl. II/, Karolina Nowak /kl. II/, Magdalena Łakoma /kl.II/, Jakub Chrzanowski /kl.III/

Opiekun: Dariusz Augustyn

 

  • XII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI, etap szkolny,

 

I miejsce – Julia Kuta, kl. VI
II miejsce – Marcelina Zając, kl. VI
III miejsce – Katarzyna Bania, kl. VI

Opiekun: Monika Pałucka

 

  • Diakonia Miłosierdzia Ruchu Światło – Życie Diecezji Tarnowskiej, XII 2013r.,

 

I miejsce za przekazanie największej ilości nakrętek plastikowych na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych Diecezji Tarnowskiej

Opiekun: ksiądz Robert Filipowicz

 

  • Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, 20.12.2013r.

 

I miejsce – Daria i Martyna Szczurek, kl.VI i II
II miejsce – Adrianna Szostak, kl. I, Aleksandra Wardzała, kl. I
III miejsce - Magdalena Łakoma, kl. II, Sara Libirt, kl. IV

Opiekun: Edward Nytko

 

 

  • Gminny Turniej Szachowy Dziewcząt i Chłopców w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów, 18.12.2013r.

Dziewczęta Szkoła Podstawowa:
I miejsce – Weronika Galus, kl. V
II miejsce – Aleksandra Kawalec, kl. IV
III miejsce – Katarzyna Bania, kl. VI
Opiekun: Dariusz Augustyn

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

•    Konkurs Tematyczny „Wielcy Polacy – wybitni dowódcy”:
Etap wojewódzki: Finaliści - Jakub Marszałek z klasy IV, Szymon Żołądź z klasy VI
Etap rejonowy: Aleksandra Chrzanowska z klasy IV,
Opiekun: Katarzyna Hobler


•    Kuratoryjny Konkurs Biblijny:
Etap rejonowy: Szymon Żołądź z klasy VI
Opiekun: ks. Robert Filipowicz


•    Kuratoryjny Konkurs Przyrodniczy:
Etap rejonowy: Gabriela Marszałek z klasy VI
Opiekun: Bożena Kawa

 

•   Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Drapieżne oblicza Ziemi"
Wyróżnienie specjalne: Monika Kwapniewska z klasy VI
Opiekun: Bożena Kawa

 

•    Gminny Turniej Ekologiczny
III miejsce Szkoła w stylu EKO – zbiórka butelek typu PET
III miejsce Prezentacja multimedialna „Elektroodpady – proste zasady” Julia Marszałek z klasy VI, Anita Szczerba z klasy VI
III miejsce Piosenka Ekologiczna Jakub Marszałek z klasy IV
Opiekun: Bożena Kawa

 

•    X Memoriał o. Zbigniewa Strzałkowskiego
I miejsce Julia Brożek z klasy III


•    XII Gminny Konkurs Plastyczny "Zielona trawa, błękitne niebo, czyste powietrze" pod hasłem „Co Janek Wędrowniczek widział podczas swojej wędrówki”
III miejsce Partycja Oślizło z klasy VI
Wyróżnienie: Aleksandra Gaweł z klasy I
Opiekun: Ewa Kuta


•    Szkolny Konkurs Wiedzy o Marii Konopnickiej
I miejsce – Aleksandra Chrzanowska z klasy IV
II miejsce – Julia Kuta z klasy V
III miejsce – Klaudia Nytko z klasy VI
Opiekun: Katarzyna Hobler


•    Szkolny Konkurs Recytatorski Utworów Marii Konopnickiej
I miejsce – Julia Brożek z klasy III
II miejsce – Patrycja Gądek z klasy II
III miejsce – Marlena Madej z klasy I

I miejsce –  Zuzanna Kozioł z klasy V
II miejsce – Julia Marszałek z klasy VI
III miejsce – Kacper Papuga z klasy IV
Opiekun: Katarzyna Hobler


•    Szkolny Konkurs Prezentacji Multimedialnych „Żarnowiec w moim obiektywie”
I miejsce – Wiktoria Tokarz z klasy VI
II miejsce – Klaudia Nytko z klasy VI
III miejsce – Dominik Marszałek z klasy V
Opiekun: Katarzyna Hobler


•    Konkurs Poetycki "Barwy Ojczyste"
Wyróżnienie – Monika Kwapniewska z klasy VI
Opiekun: Katarzyna Hobler


•    V Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
II miejsce Jakub Marszałek z klasy IV
Opiekun: Katarzyna Hobler


•    Konkurs Palm Wielkanocnych
I miejsce Patryk Kuta z klasy VI
II miejsce Patryk Łuszcz z klasy V
III miejsce Wiktoria Tokarz z klasy VI


•    XI Gminny Konkurs Języka Angielskiego
II miejsce Gabriela Marszałek z klasy VI
Opiekun: Monika Pałucka


•    Szkolny Konkurs Czytelniczy „W świecie polskich legend”
I miejsce    Aleksandra Chrzanowska z klasy IV
II miejsce     Przemysław Madej z klasy III
III miejsce    Dominik Klich z klasy III,   Piotr Czarnik z klasy IV
Opiekun: Monika Starzyk, Krystyna Taraszka


•    II Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
II miejsce Zuzanna Kozioł z klasy V
Nagroda specjalna: Julia Marszałek z klasy VI
Opiekun: Katarzyna Hobler


•    Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Polskich
I miejsce dla szkoły
Solista: Jakub Marszałek z klasy IV
Zespół: Aleksandra Gaweł z klasy I
Magdalena Łakoma z klasy I
Jakub Chrzanowski z klasy II
Anna Dulian z klasy II
Nikola Starzec z klasy II
Martyna Stelmach z klasy II
Julia Brożek z klasy III
Sara Libirt z klasy III
Natalia Wytrwał z klasy III
Opiekun: Dariusz Augustyn


•    Konkurs Eko-Święta:
I miejsce: Klaudia Nytko z klasy  VI i Krzysztof Nytko z klasy V
Opiekun: Ewa Kuta


•    Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych:
I miejsce: Aleksandra Chrzanowska z klasy IV i Jakub Chrzanowski z klasy II
II miejsce: Zuzanna Kozioł z klasy V
III miejsce: Patryk Łuszcz z klasy V, Wiktoria Tokarz z klasy VI

•    Gminny Konkurs Szachowy:
Kategoria dziewcząt:
I Miejsce         - Natalia Kawalec z klasy VI
II Miejsce       - Alicja Marek z klasy VI
Kategoria chłopców:
II Miejsce       - Kamil Merchut z klasy VI
III Miejsce      - Szymon Żołądź z klasy VI
Opiekun: Dariusz Augustyn


•    Szkolny Konkurs „Bezpieczna droga do szkoły”:
Kl. I-III
I miejsce Marlena Madej z klasy I
II miejsce Wiktoria Giża z klasy I, Julia Brożek z klasy III
III miejsce Dawid Szawica z klasy II
Kl. IV-VI
Oliwia Szczerba z klasy IV
Natalia Witek z klasy IV
Anna Paprocka z klasy V
Opiekun: Monika Starzyk

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

Szkolny Konkurs Plastyczny Pejzaże polskie – inspiracja utworami Marii Konopnickiej

Klasy I-III

~ I miejsce – Przemysław Madej kl. II

~ II miejsce - Kacper Kamykowski kl. I

~ III miejsce - Patrycja Starzec kl. III

 

Klasa IV-VI

 

~ I miejsce - Julia Marszałek z kl. V

~ II miejsce - Daria Szczurek z kl. IV

~ III miejsce - Karolina Łuszcz z kl. VI

 

 

Gminny Turniej Szachowy

W grupie dziewczynek :

~ I miejsce Alicja Marek

~ III miejsce Natalia Kawalec

 

W grupie chłopców :

~ II miejsce Szymon Żołądź

~ III miejsce Kamil Merchut

 

Szkolny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

~ I miejsce: Julia Marszałek

~ II miejsce: Julia Brożek

~ III miejsce: Patryk Łuszcz, Aleksandra Chrzanowska

 

 

 

 

XIII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców klas III Gminy Lisia Góra

~ II miejsce


IX Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Brzeska

~ II miejsce Konrad Korus kl. VI


Sokole Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości

~ I miejsce Jakub Marszałek kl. III


Konkurs plastyczny Bądź bezpieczny na drodze

Klasy I-III

~ I miejsce Przemysław Janiszewski kl. III

~ II miejsce Patrycja Starzec kl. III

~ III miejsce Natalia Witek kl. III

 

Klasy IV-VI

~ I miejsce Julia Marszałek kl. V

~ II miejsce Monika Kwapniewska kl. V

~ III miejsce Zuzanna Kozioł  kl.IV

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczy Kangur

~    I miejsce   Dominik Bezkosty kl. VI

 

Zawody w pływaniu o Puchar Starosty Powiatu Tarnowskiego

~ I miejsce – Jakub  Marszałek

~ II miejsce – Konrad Korus

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny Nie wypalaj suchych traw

~    I miejsce M. Kwapniewska kl. IV

 

Gminny Konkurs Mitologiczny

~    I I miejsce M. Marcinek kl. VI

 

II Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Marii Konopnickiej

Klasy I-III

~ I miejsce: Julia Brożek

~ II miejsce: Przemek Madej

~ III miejsce: Przemek Janiszewski

Klasy IV-VI

~ I miejsce: Natalia Niepsuj

~ II miejsce: Julia Marszałek/ Anita Szczerba

 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

~ II miejsce – Dominik Bezkosty

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

~    finalista Dominik Bezkosty   kl. VI

 

Szkolny Konkurs Informatyczny O Marii Konopnickiej

~    I miejsce M. Witek kl. VI

~    I I miejsce M.Zibro  kl. VI

~    I I I miejsce D.Papuga kl. V

 

Małopolski Konkursu  Przyrodniczy

~   laureat  Dominik Bezkosty  kl. VI

 

Małopolski Konkurs Biblijny

~   laureat  Dominik Bezkosty  kl. VI

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Test Oxford Plus

~    laureat I stopnia z wyróżnieniem   – Dominik Bezkosty  kl. VI

 

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

~    II miejsce - Zespół

 

Gminny Turniej  Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

~    I miejsce

 

Gminny Turniej  Halowej Piłki Nożnej Chłopców

~    III miejsce

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Marii Konopnickiej

~    I miejsce   Dominik Bezkosty kl. VI

~    II miejsce  Patrycja Oślizło kl. IV

~    III miejsce   Julia Marszałek kl. IV

 

Finały Powiatowych Indywidualnych  Biegów  Przełajowych

~    II miejsce   Weronika Zegar kl. VI

~    III miejsce  Julia Kamykowska kl. VI

 

XV Ogólnopolski Masowy Bieg Przełajowy Wolbórz

~    II miejsce   Weronika Zegar kl. VI

~    XI  miejsce  Julia Kamykowska kl. VI

 

Bieg im. Tarnowskich Olimpijczyków

~    II miejsce   Weronika Zegar kl. VI

~    III miejsce  Julia Kamykowska kl. VI

~    III miejsce   Dominik Bezkosty kl. VI