Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Akademia z okazji rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA

W przeddzień majowego święta w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum przedstawili program o tematyce patriotycznej.

 
Konkurs „Żyję ekologicznie na co dzień”

Uczniowie klas I-III wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem „Żyję ekologicznie na co dzień” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Śmignie.

Więcej…
 
Wielkanocne refleksje

Wielkanoc to niezwykle refleksyjny czas. By wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój, uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny,który uświadomił nam, co tak naprawdę  jest ważne w okresie wielkanocnym.

Więcej…
 
Życzenia wielkanocne od SKC

Przed świętami wielkanocnymi tradycyjnie uczniowie SKC przygotowali kartki świąteczne wraz z życzeniami dla osób chorych w parafii. Dzieci chętnie zaangażowały się w przygotowanie świątecznych kartek i życzeń.

Więcej…
 
Koktajl owocowy jest smaczny i zdrowy

11 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy III b w ramach Szkoły Promującej Zdrowie wzięli udział w zajęciach pt."Koktajl owocowy jest smaczny i zdrowy". Głównym celem zajęć było kształtowanie nawyku spożywania  owoców na surowo oraz rozumienie znaczenia witamin dla zdrowia człowieka.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 148