Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”

Uczniowie klas trzecich: Jagoda Wróbel, Emilia Lewandowska -Mechla, Rafał Gaweł oraz Kacper Flis reprezentowali naszą szkołę w  XIII Gminnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki” organizowanym przez  Szkołę Podstawową im św. Jadwigi Królowej Polski w Lisiej Górze.

Więcej…
 
Wyróżnienie w konkursie Drużyna przygód

Zakończyła się druga edycja programu Zdrowe- nietrudne. Ostatnim zadaniem  klas, które przystąpiły do konkursu „Drużyna przygód” organizowanego w ramach programu było przygotowanie pracy konkursowej, w której zostanie przedstawiona realizacja  poszczególnych  zadań.

Więcej…
 
Dobro na wagę złotówki

W miesiącu maju 2017 r. Szkolne Koło Caritas wzięło udział w Kampanii "Dobro na wagę złotówki" realizowanej na terenie Diecezji Tarnowskiej.

Więcej…
 
Wycieczka klasy IIIb do Kolbuszowej

30 maja 2017 roku klasa III b wraz z rodzicami udała się do Parku Etnograficznego Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Jest to fascynujący obraz minionych czasów, pejzaż lasowiackiej i rzeszowskiej wsi z pierwszych lat XX stulecia.

Więcej…
 
Wszystkiego najlepszego w Dniu Matki

26 maja to święto wszystkich mam. Obchodzone jest ono  w Polsce od 1914 roku. Wtedy składamy naszym mamom życzenia, obdarowujemy drobnymi upominkami, dziękujemy za życie, bezgraniczną miłość i wyrzeczenia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 148