Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Zielona szkoła 2017

Zielona szkoła w tym roku była zorganizowana na Podlasiu i Mazurach.  W trakcie jej trwania nasi uczniowie  mieli  możliwość zwiedzić wiele ciekawych miejsc.

Więcej…
 
Ratujemy i Uczymy Ratować

Jak co roku w naszej szkole odbyło się szkolenie dla uczniów klas I-III w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować” pod patronatem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej…
 
Akcja „Odstresowanie przez zdrowe gotowanie”

Kiedy stres i zmęczenie psychiczne daje się we znaki, warto znaleźć sposób na to aby rozradować napięcie emocjonalne i poprawić sobie nastrój, a co może lepiej poprawić humor niż gotowanie i przyrządzanie smacznych potraw i dań.

Więcej…
 
Planeta Energii

W roku szkolnym 2016/17 klasa III b wzięła udział w projekcie edukacyjnym "Planeta Energii". Celem projektu jest propagowanie wiedzy z zakresu bezpiecznego i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej, jej roli w życiu codziennym oraz niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą nieprawidłowe korzystanie z urządzeń elektrycznych a także nierozważne zachowanie w pobliżu obiektów energetycznych.

Więcej…
 
Higiena układu nerwowego

Nasza szkoła podejmuje wiele działań, aby uczniowie czuli się w niej dobrze, byli radośni, zadowoleni a równocześnie chętnie się uczyli. Są to zajęcia promujące m.in. odstresowanie przez gotowanie czy aktywność fizyczną.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 148